Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea pentru lucrari artistice

Număr anunț
DA20841335
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pt Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Caras-Severin (CUI 3228390)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
44812000-5 · Vopsea pentru lucrari artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,68 RON
Valoare atribuită
1.680,68 RON
Data publicării
13.07.2018 13:12
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,68 RON

din 1.680,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.