Ofertă refuzată Cumpărare directă

dozare si tranchilizare animale fara stapan

Număr anunț
DA21016839
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN CALARASI (CUI 30150565)
Furnizor / câștigător
PROLIFE VET S.R.L. (CUI RO25963375)
Cod CPV
85120000-6 · Servicii de practica medicala si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare finală
10.400 RON
Data publicării
13.08.2018 14:45
Data finalizării
20.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.