Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARMURA ALBA SPARTA 7-15 MM 20 KG

Număr anunț
DA20837929
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912000-6 · Diverse tipuri de piatra de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.087,26 RON
Valoare atribuită
4.087,26 RON
Data publicării
13.07.2018 10:24
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.087,26 RON

din 4.087,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.