Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare a evenimentului "Ziua comunei Baia ,judetul Tulcea"
- Număr anunț
- DA21031788
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
- Furnizor / câștigător
- CATRINOIU EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38334865)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.500 RON
- Valoare atribuită
- 58.500 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 11:24
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.500 RON
din 58.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro