Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE LEMN DE FOC

Număr anunț
DA20811661
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR (CUI 5673520)
Furnizor / câștigător
A&G INTERFOR SRL (CUI RO15421091)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.500 RON
Valoare finală
77.500 RON
Data publicării
10.07.2018 12:28
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
15.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.