Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA20811654
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,86 RON
Valoare finală
26,86 RON
Data publicării
10.07.2018 12:27
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
15.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.