Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Revizie B145NET cf deviz 17006
- Număr anunț
- DA20805338
- Autoritate contractantă
- Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
- Furnizor / câștigător
- STAR M 98 SRL (CUI 11209410)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451,19 RON
- Valoare finală
- 451,19 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 15:05
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.