Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hard Disk, HDD, intern 6 TB, 6TB , Seagate IronWolf 3.5", SATA 3, 7200 rpm, 128MB, NAS, ST6000VN0041
- Număr anunț
- DA20790337
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare finală
- 720 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 09:44
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.