Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA20839018
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905,16 RON
Valoare atribuită
905,16 RON
Data publicării
13.07.2018 11:16
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 07:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

905,16 RON

din 905,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.