Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIERE POLIFLORA NATURALA plic 15g

Număr anunț
DA20796873
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
PACKAGE DESIGN SRL (CUI RO30481461)
Cod CPV
03142100-9 · Miere naturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.610 RON
Valoare atribuită
12.610 RON
Data publicării
09.07.2018 07:30
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 07:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.610 RON

din 12.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.