Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER OTEL ZINCAT

Număr anunț
DA20836924
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194 RON
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
13.07.2018 09:31
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON

din 1.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.