Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,0% sub estimat
Teaca pensa bipolara RoBi
- Număr anunț
- DA20836683
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 813 RON
- Valoare atribuită
- 569,10 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 09:17
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
569,10 RON
din 813 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 243,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.