Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Garnitura usa pentru autoclav Bluetech 23L
- Număr anunț
- DA20841610
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,05 RON
- Valoare atribuită
- 126,05 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 13:28
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,05 RON
din 126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro