Ofertă refuzată Cumpărare directă

CURS MANAGEMENTUL ACHIZITIILOR PUBLICE DE LA PLANIFICARE LA ATRIBUIRE

Număr anunț
DA20692899
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.586,24 RON
Valoare finală
4.586,24 RON
Data publicării
25.06.2018 08:45
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.