Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie,detergenti, manusi , dosare si capsator

Număr anunț
DA20836123
Autoritate contractantă
Comuna Ciocani (Primaria Comunei Ciocani Vaslui) (CUI 16368344)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,46 RON
Valoare atribuită
228,46 RON
Data publicării
13.07.2018 08:36
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,46 RON

din 228,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.