Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie

Număr anunț
DA20821124
Autoritate contractantă
INSTITUTIA DE INTERES PUBLIC PIETE TARGURI SI OBOARE RAMNICU SARAT (CUI 8275589)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,82 RON
Valoare atribuită
649,82 RON
Data publicării
11.07.2018 12:06
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,82 RON

din 649,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.