Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Compresor de aer 24 L ,8 bar
- Număr anunț
- DA20826870
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJ CONSULTING SRL (CUI RO35373428)
- Cod CPV
- 42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.250 RON
- Valoare atribuită
- 11.250 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:32
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.250 RON
din 11.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro