Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent solid de vase Axion 450ml

Număr anunț
DA20843753
Autoritate contractantă
Politia Locala Tecuci (CUI 18258925)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,15 RON
Valoare atribuită
6,15 RON
Data publicării
16.07.2018 08:42
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,15 RON

din 6,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.