Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rigola descarcare str.Zorilor cu str.Principala, sat Teliucu Inferior, com.Teliucu Inferior

Număr anunț
DA20840063
Autoritate contractantă
COMUNA TELIUCU INFERIOR (CUI 4727010)
Furnizor / câștigător
SIMONIC COMTRUST SRL (CUI 36860995)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.310 RON
Valoare atribuită
17.310 RON
Data publicării
13.07.2018 12:04
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.310 RON

din 17.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.