Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII ELECTRICE

Număr anunț
DA20843682
Autoritate contractantă
DIRECȚIA PENTRU AGRICULTURĂ JUDEȚEANĂ SIBIU (CUI 37578543)
Furnizor / câștigător
TEHNICA NOUA (CUI RO2577391)
Cod CPV
50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,16 RON
Valoare atribuită
1.099,16 RON
Data publicării
16.07.2018 08:34
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,16 RON

din 1.099,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.