Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon Panasonic cu 3 receptoare (KX-TG6812FXB + KX-TG6811FXB)
- Număr anunț
- DA20838492
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,31 RON
- Valoare atribuită
- 277,31 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 10:52
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,31 RON
din 277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro