Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta sali de conferinta, rosie

Număr anunț
DA20843671
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PRO OFFICE (CUI RO33817583)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.993 RON
Valoare atribuită
8.993 RON
Data publicării
16.07.2018 08:33
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.993 RON

din 8.993 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.