Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI SPECIALIZATE DE CONSTRUCTII:Modernizare constructie centrale termica PT6;CT12

Număr anunț
DA20841686
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
EUROTECHNIC IND SRL (CUI RO14312789)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.840,91 RON
Valoare atribuită
200.840,91 RON
Data publicării
13.07.2018 13:33
Termen limită
19.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200.840,91 RON

din 200.840,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.