Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pat tapitat 180*200

Număr anunț
DA20832855
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
BINCOM GRAND SRL (CUI 24579989)
Cod CPV
39156000-0 · Mobilier pentru sali de primire si de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,03 RON
Valoare atribuită
2.084,03 RON
Data publicării
12.07.2018 13:42
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,03 RON

din 2.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.