Ofertă refuzată Cumpărare directă

Comenzi de minim un carnet x 50 file carnete * 50 lei * 30 lei

Număr anunț
DA20842909
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL LOCAL ,,ION VINEA'' GIURGIU (CUI 18539220)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,34 RON
Valoare finală
3.361,34 RON
Data publicării
13.07.2018 15:29
Data finalizării
16.07.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.