Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fortifikat forte 750mg*30cps.moi TRP - 185005041

Număr anunț
DA20813766
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
683,70 RON
Data publicării
10.07.2018 14:11
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,70 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.