Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere nacela PRB
- Număr anunț
- DA20833021
- Autoritate contractantă
- COMUNA RASTOLITA(CONSILIUL LOCAL RASTOLITA) (CUI 4578032)
- Furnizor / câștigător
- UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI RO30477924)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 13:51
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro