Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa sudata norma interna 4x2000x6000

Număr anunț
DA20844167
Autoritate contractantă
COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,12 RON
Valoare atribuită
215,12 RON
Data publicării
16.07.2018 09:13
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,12 RON

din 215,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.