Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet psi

Număr anunț
DA20814919
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
Cod CPV
44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.949 RON
Valoare atribuită
4.949 RON
Data publicării
10.07.2018 15:04
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.949 RON

din 4.949 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.