Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in management, trecere la standardul ISO 9001:2015

Număr anunț
DA20843218
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
SIMANIT IBS SRL (CUI RO29419334)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.478 RON
Valoare atribuită
8.478 RON
Data publicării
13.07.2018 19:00
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.478 RON

din 8.478 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.