Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila auto obligatorie tip RCA

Număr anunț
DA20843255
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.048,58 RON
Valoare atribuită
6.048,58 RON
Data publicării
14.07.2018 10:07
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.048,58 RON

din 6.048,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.