Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA, PROSOAPE HARTIE PLIATE IN Z, SERVETELE UMEDE, SERVETELE FINE, ODORIZANT WC, ODORIZA

Număr anunț
DA20844265
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118,82 RON
Valoare atribuită
1.118,82 RON
Data publicării
16.07.2018 09:19
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118,82 RON

din 1.118,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.