Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lemn foc esenta tare (fag, carpen, stejar)

Număr anunț
DA21035789
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
PAPUC DOINA (CUI 34677950)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare finală
15.600 RON
Data publicării
20.08.2018 15:23
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.