Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola termica pentru automat de parcare,Rola termica pentru bariera de parcare

Număr anunț
DA21041164
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
ID SYSTEM SRL (CUI RO18321283)
Cod CPV
30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.448 RON
Valoare atribuită
2.448 RON
Data publicării
21.08.2018 12:20
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.448 RON

din 2.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.