Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere buldozer pentru lucrari de intretinere si reparatii drumuri
- Număr anunț
- DA21040635
- Autoritate contractantă
- Comuna Margaritesti (CUI 3662614)
- Furnizor / câștigător
- VULCANI RAL TRANZIT SRL (CUI RO30755761)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.750 RON
- Valoare atribuită
- 24.750 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 11:52
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 21:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.750 RON
din 24.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro