Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Asistenta Tehnica Software si Hardware
- Număr anunț
- DA22171143
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL (CUI 29075451)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare finală
- 3.600 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 13:03
- Termen limită
- 02.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.