Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de colactare a deseurilor din constructii

Număr anunț
DA22171015
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
RER Ecologic Service Bucuresti REBU SA (CUI RO9357725)
Cod CPV
90511100-3 · Servicii de colectare a deseurilor urbane solide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640 RON
Valoare finală
2.640 RON
Data publicării
28.12.2018 12:40
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
02.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.