Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etichete autocolante albe, colturi drepte, 100 coli/top, ACCENTA
- Număr anunț
- DA40412508
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271,90 RON
- Valoare atribuită
- 271,90 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 11:45
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
271,90 RON
din 271,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro