Ofertă acceptată Cumpărare directă

Derulator cablu electric, 4 prize, 50 m, 3 x 2.5 mm

Număr anunț
DA21360130
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NERON LUPASCU AL JUDETULUI BUZAU (CUI 4234012)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,63 RON
Valoare atribuită
175,63 RON
Data publicării
02.10.2018 11:18
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,63 RON

din 175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.