Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACK 42U/800x1000 ECHIPAT CU 4 VENTILATOARE 220V 19'' H=197cm, PRIZA 12x220V VERTICAL PT RACK 1U P

Număr anunț
DA21359574
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.981,96 RON
Valoare atribuită
3.981,96 RON
Data publicării
02.10.2018 11:01
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.981,96 RON

din 3.981,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.