Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRACTORAS TUNS GAZONUL Comuna Feldioara

Număr anunț
DA21359465
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.683,19 RON
Valoare atribuită
8.683,19 RON
Data publicării
02.10.2018 10:58
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.683,19 RON

din 8.683,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.