Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII CONTABILITATE

Număr anunț
DA22166838
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE DOLJ (CUI 4830015)
Furnizor / câștigător
Constantinescu Pusa Elena (CUI 32986193)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare finală
4.200 RON
Data publicării
27.12.2018 10:36
Data finalizării
03.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.