Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLINTA PARCHET

Număr anunț
DA21356020
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI (CUI 4121935)
Furnizor / câștigător
SILMA ANDRE SRL (CUI RO34661090)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,80 RON
Valoare atribuită
226,80 RON
Data publicării
02.10.2018 08:49
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,80 RON

din 226,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.