Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIRENA DE EXTERIOR MAGNETODINAMICA CERBER SA-11

Număr anunț
DA21354662
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,63 RON
Valoare atribuită
112,63 RON
Data publicării
01.10.2018 16:53
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,63 RON

din 112,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.