Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ATOMIZOR SI CONSUMABILE
- Număr anunț
- DA21354138
- Autoritate contractantă
- Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.543,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.543,70 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 15:59
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.543,70 RON
din 2.543,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro