Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT VASE BOSCH SMS4DE32EU

Număr anunț
DA21348918
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Floara de Colt" Baia Mare (CUI 26854864)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,81 RON
Valoare atribuită
1.116,81 RON
Data publicării
01.10.2018 13:05
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,81 RON

din 1.116,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.