Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU MOTORINA TRACTOR U 650

Număr anunț
DA21343567
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27,72 RON
Valoare atribuită
27,72 RON
Data publicării
01.10.2018 09:44
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27,72 RON

din 27,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.