Ofertă refuzată Cumpărare directă

TUB DIN BETON DN 500MM X5.20 ML

Număr anunț
DA21272522
Autoritate contractantă
COMUNA BREAZA (CUI 4326736)
Furnizor / câștigător
DANLIANA MEDIA S.R.L. (CUI RO30995918)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.568 RON
Valoare finală
8.568 RON
Data publicării
21.09.2018 12:38
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.