Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci polipropilena, albastru cu sigla RO, dim. 60x60x130 cm
- Număr anunț
- DA21359923
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEXTIL SA (CUI RO4475371)
- Cod CPV
- 18933000-8 · Saci pentru expedieri postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.400 RON
- Valoare atribuită
- 110.400 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 11:12
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110.400 RON
din 110.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro