Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat

Proteza bipolara necimentata Pavi/UHL

Număr anunț
DA21358685
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
MEDICAL ORTOVIT SRL (CUI RO9625593)
Cod CPV
33184000-3 · Proteze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.256,88 RON
Valoare atribuită
3.165,14 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
02.10.2018 10:32
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.165,14 RON

din 3.256,88 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 91,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.